• sklep@neetmoda.com

  • Dzisiaj darmowa dostawa od 99 pln

  • 0

Oferty pracy

CONTENT MANAGER (Warszawa)
GLOWNE ZADANIA:
- Tworzenie i dystrybucja tresci na stronie internetowej i portalach spolecznosciowych,
- Pisanie i redagowanie materialow o tematyce modowej;
- Analiza trendow w SM i ich praktyczne zastosowanie;
- Realizacja strategii estetycznej i zalozen dla poszczegolnych kanalow komunikacji;
- Samodzielne poszukiwanie dodatkowych inspiracji pomagajacych w realizacji powierzonych zadan;

OCZEKIWANIA:
- Wyksztalcenie o profilu humanistycznym (filologia, dziennikarstwo) lub doswiadczenie w pracy w redakcji prasowej lub internetowej;
- Lekkie pioro, kreatywnosc w pisaniu i redagowaniu tekstow;
- Praktyczna wiedza i swobodne poruszanie sie w serwisach spolecznosciowych;
- Podstawowa znajomosc trendow w marketingu internetowym;
- Pozytywne nastawienie;
- Mile widziane - zmysl graficzny, znajomosc Photoshopa;

OFERUJEMY:
- Duzy zakres samodzielnosci na zajmowanym stanowisku;
- Mozliwosc zdobycia doswiadczenia zawodowego i rozwoju;
- Mila atmosfere pracy w przyjaznym zespole w firmie o plaskiej strukturze organizacyjnej, w ktorej licza sie partnerskie relacje;

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV na adres praca@modi4moda.com